Intézményi fenntartó
Terembérlet
Magántanulói jogviszony

Adó 1 százalékának felajánlása

Az adó 1 százalékának felajánlásával Ön is részese lehet alapítványunkon keresztül iskolánk sikereinek, hozzájárulhat a diákok nevelési-oktatási lehetőségeinek fejlesztéséhez!

Az 1% felajánlása Önnek nem kerül semmilyen többlet költségbe, a már levont adóból kerül a NAV által átutalásra alapítványunkhoz, mely közhasznú szervezet.

Adóbevallás esetén az adó 1 százalék felajánlásához tüntesse fel adószámunkat:
18079502-1-41

Adó 1 százalék felajánlás esetén, kérjük, töltse le az alábbi formanyomtatványt:

Adó egy százalék rendelkező nyilatkozat RTF formátumban

Rendelkezés az adó 1 százalékáról

• Mindenki május 20-ig adhatja le adóbevallását, vele együtt az adó 1 százalékról szóló rendelkező nyilatkozatot.
  • Magánszemélyként, ha saját maga készíti el adóbevallását, ami egyben tartalmazza az adó 1 százalékról rendelkező nyilatkozatot is, május 20-ig küldheti el az adóhivatalhoz.
  • Elektronikus adóbevallás esetén, az ehhez szükséges keretprogram, valamint a tárgyévre vonatkozó szja adatlap letölthető az APEH oldaláról. Adó 1 százalékáról ebben az esetben, az adóbevallásban egy önálló EGYSZA elnevezésű lap ot kell kitölteni. Kérjük, írja be alapítványunk adószámát: 18079502-1-41.
  • Abban az esetben, hogyha nem rendelkezett az adó 1%-áról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést, egészen május 20-ig, a korábbi években megszokott borítékban, vagy elektronikus formában.
  • Ha munkáltatói adó megállapítást kér, akkor legkésőbb május 10-ig lezárt borítékban kell átadni a rendelkező nyilatkozatot a munkáltatónak

FONTOS INFORMÁCIÓ!

A lezárt borítékon tüntesse fel pontosan NEVÉT, állandó CÍMÉT és ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT, a hátoldalán pedig a ragasztást keresztezve ÍRJA ALÁ.

Tennivalók az adó 1 százalék felajánlásához:

• Nyomtassa ki, majd vágja ki az adó 1 százalék rendelkező nyilatkozatot, és tegye azt egy szabványos méretű borítékba, melybe az éppen belefér.

• A jól lezárt borítékon tüntesse fel nevét, állandó bejelentett lakcímét és adóazonosító jelét.

• A rendelkező nyilatkozatot tartalmazó borítékot május 20-ig adja le a munkahelyén vagy tegye adóbevallása mellé, és juttassa el az adóhatóság címére.

Köszönjük támogatását!